Potřebujete terénní úpravy, transport materiálu? Rádi Vám pomůžeme.

Mini Dumper C08 Power

C08 Power je mini-dumper s kompaktními rozměry, díky kterým se dostane do míst, kam se žádný jiný sklápěč nedostane. C08 Power je tak ideální pro práci ve stísněných prostorech a díky spolehlivosti a vysokému výkonu je vhodný zejména pro demolice, renovace, terénní úpravy a nasazení v zemědělství.

Vysoká nosnost a velká kapacita korby s předním výsypem umožňují dumperu nasazení ve většině prací. C08 Power je tak vhodný pro transport jakýchkoliv materiálů, zejména stavebního materiálu a odpadu ze stavby.

Silný a stabilní podvozek vybavený pojezdovými kladkami umožňuje dumperu pracovat i v nerovném terénu. Pevné gumové pásy nepoškozují asfalt a nabízí vynikající přilnavost, C08 Power tak může stoupat do schodů a pracovat na jakémoliv povrchu, včetně bahna, sněhu a sypkých povrchů.

Mini Dumper C08 power

Minirypadlo SV19VT

Perfektní kombinace rychlosti, plynulosti, síly a výkonu. Minirypadlo SV19VT je robustní, spolehlivé a vysoce všestranné. Minirypadlo je ideální pro širokou škálu aplikací a může se pochlubit špičkovými technologiemi v kabině pro optimalizaci produktivity operátora.

Inovativní design zajišťuje dlouhou životnost a nízkou spotřebu paliva, zatímco výkonný motor a hydraulický systém Yanmar ViPPS poskytují vynikající výkon.